575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Soul

Dynamiczny charakter grzejnika drabinkowego Soul od Irsap to propozycja dla nowoczesnych pomieszczeń, w których design idzie w parze z wysoką jakością wyposażenia. Światowej sławy projektanci Irsap dołożyli wszelkich starań aby ten model spełniał oczekiwania użytkowników w zakresie użytkowym, wizualnym jak i funkcjonalnym. Zachęcamy do zapoznania się z sylwetką tego modelu grzejnika.

Konstrukcja Soul

Bryła grzejnika Soul została stworzona z wysokojakościowej stali, której duża odporność na uszkodzenia i korozję czyni go najlepszą propozycją dla wilgotnych pomieszczeń w szczególności takich jak łazienka czy kuchnia. Pionowe kolektory grzewcze, których średnica wynosi 30 mm zostały umieszczone asymetrycznie po jednej stronie konstrukcji, tworząc podporę dla poziomych rurek grzewczych o wymiarach 50 x 10 mm. Osadzone szerszą stroną do frontu tworzą ażurowy ekran cieplny, który dzięki dużej powierzchni skutecznie wypełni ciepłem wnętrze, w którym Soul zostanie zaaranżowany. To, co charakteryzuje ten model, zaraz po przesuniętej linii kolektorów, to zdecydowanie pogrupowane sekcje profili grzewczych, co wpływa na harmonię i wizualną atrakcyjność, jednakże dzięki temu zabiegowi jego funkcjonalność nie została zaburzona i grzejnik nadal może z powodzeniem zastępować tradycyjną suszarkę do odzieży i ręczników. Dopuszczalne ciśnienie robocze nie powinno przekraczać 4 bar, zaś maksymalna temperatura pracy nie może wynosić więcej niż 95 stopni.

Dostępne rodzaje

Grzejnik Soul występuje w jednym wariancie szerokości oraz trzech wysokościach do wyboru. Wierzymy, że taki zakres dostępnych rozmiarów pozwoli Państwu dobrać odpowiednią moc i wielkość do potrzeb wnętrza jak i mieszkańców. Mimo nietuzinkowego projektu, grzejnik Soul może przybrać dowolny kolor wykończenia w oparciu o bogatą paletę barw specjalnych z katalogu Irsap. Szczególnie doceniana przez dekoratorów wnętrz- zabawa kolorem pozwala oddać i podreślić indywidualny charakter naszego mieszkania.

Wysokość mm Szerokość mm Moc W
1054 550 478
1418 550 633
1754 550 821

  • Soul-2
  • Soul-1
  • soul-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.