575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki Ellipsis

Gdyby ciepło mogło przybrać fizyczny kształt, to z całą pewnością byłoby jak Ellipsis od marki Irsap. Ten subtelny grzejnik przeniesie nas w przyjemną i relaksująco ciepłą aurę domowego ogniska, spełniając oczekiwania osób, które doceniają delikatną formę i zaokrąglony kształt inspirowany elipsą.

Subtelność formy

Użyta do stworzenia Ellipsis stal jest materiałem długotrwałym, który nie ulega korozji, gwarantując długoletni okres bezpiecznego grzania, jednocześnie skutecznie oddając ciepło do pomieszczenia. Kolektory grzewcze zostały stworzone z rurek o średnicy 30 mm i stanowią wsparcie dla profili grzewczych o eliptycznym kształcie o przekroju 50 x 25 mm. Zastosowane 10 mm przerwy pomiędzy poszczególnymi elementami, nadaje całości wizualnej lekkości, zwiększając tym samym obieg ogrzanego powietrza w pomieszczeniu. To właśnie zaokrąglony front profili grzewczych wraz zachowanymi przerwami tworzą piękny efekt gry światłocieni, nadając grzejnikowi Ellipsis dekoracyjnego charakteru, sprawiając, że jest to doskonała propozycja do każdego typu i charakteru wnętrza.

Perfekcyjnie dopasowany

Jednym z priorytetów Irsap jest dostarczenie klientom produktu, który spełni ich oczekiwania, będzie służył przez wiele lat, oraz będzie łatwym w aranżacji elementem we wnętrzu. Szeroki zakres rozmiarów jakie oferuje producent sprawia, że grzejnik Ellipsis jest niezwykle uniwersalny, ponieważ daje właścicielom możliwość dopasowania do zarówno zamkniętej i niewielkiej powierzchni jak i tych dużych, otwartych przestrzeni zaprojektowanych w stylu współczesnych loftów. Co jest niezwykle istotne, został stworzony w dwóch wersjach- horyzontalnej oraz wertykalnej z podziałem na jednen lub dwa rzędy profili grzewczych. Szeroki wybór kolorów wykończenia dostępnych w palecie barw Irsap pozwoli podkreślić unikatowy charakter aranżacji, sprawiając, że grzejnik może stać się głównym elementem ozdobnym, bądź zostanie perfekcyjnie dopasowanym do całości, niedominującym akcentem.

Grzejnik Ellipsis H

Grzejnik Ellipsis H2

Grzejnik Ellipsis V

Grzejnik Ellipsis V2

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.