575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki dekoracyjne

Starannie zaprojektowane grzejniki przez najlepszej sławy światowych projektantów, którzy podjęli współpracę z marką Irsap, są odzwierciedleniem zmysłowości zamkniętej w stalowej bryle. Unikatowa forma i pełna paleta barw, której mnoga liczba kolorów umożliwia stworzenie takiego zestawienia, które będzie zachwycać na nowo każdego dnia, bez obawy o przemijające trendy wnętrzarskie.

Styl to nie tylko forma

Produkcja zakładająca użycie najlepszych materiałów z dbałością o najmniejsze detale gwarantuje, że nawet najbardziej klasyczny model będzie prezentował się elegancko, nadając wnętrzu zupełnie nowego wymiaru. Szczególnie dopracowane elementy wykończenia wraz z eleganckimi dodatkami będą gwarantować modne ciepło przez wiele lat, mimo zmieniających się trendów wnętrzarskich, ponieważ Irsap projektując modele unikatowe wyprzeda designem swoich grzejników trendy. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to fakt, że systemy ciepła zostały przemyślane w zakresie budowy wzmacniając obieg i siłę grzania, gwarantując uzyskanie optymalnej temperatury w możliwie najbardziej krótkim okresie pracy. W zakładce grzejniki dekoracyjne znajdą Państwo szereg dostępnych rozwiązań do każdego typu i wielkości wnętrza, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta.

Unikatowy czy może ponadczasowy, minimalistyczny?

W zależności od potrzeb i potrzeb klientów wyróżnia się kilka modeli odpowiadających ściśle kryteriom grzejników dekoracyjnych. Powstałe najczęściej we współpracy z cenionymi projektantami, fasony takie jak Orimono czy Relax Immagina przenoszą nas w zupełnie nowy wymiar ciepła. To, czego poszukiwaliśmy na codzień stało się realne i przeniesione na stal, odnajdując się w roli ciekawej instalacji naściennej. Jednak nie tylko minimalistyczne formy jak w przypadku powyższych modeli sprawdzą się w roli ozdoby, mianowicie Tesi Memory czy M’AMA są grzejnikami, których niebagatelny design został już wielokrotnie doceniony, sprawiając, ze subtelna gra światłocieni potrafi przedstawić wnętrze domu w zupełnie nowym wydaniu. Jesteśmy pewni, że wśród dostępnych propozycji znajdą Państwo model, który najlepiej odda unikatowy charakter Waszego domu.

 

Grzejnik Dedalo

Grzejnik Face

Grzejnik Face Zero

Grzejnik It Is

Grzejnik M'ama

Grzejnik Orimono

Grzejnik Quadraqua

Grzejnik Sequenze

Grzejnik Stile

Grzejnik Tole

Relax Hybrid

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.