575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Orimono

Propozycja niezwykłego grzejnika dedykowanego dla odważnych oraz zdecydowanych użytkowników, którzy pewni swojego stylu poszukują dekoracyjnych elementów do jego wyrażenia. Marka Irsap połączyła siły z Marc Taietta, który zastąpił zimną stal przyjemną, wełnianą tkaniną i zamknął ją w formie perfekcyjnego koła.

Budowa Orimono

Grzejnik jako dzieło sztuki? Od teraz to możliwe dzięki niezwykłemu projektowi Marca Taietta, który zastąpił stal przyjemnym aluminium, które zostało powleczone tkanina Kvadrat z kolekcji Remix 2. Jest to przędza naturalna, składająca się w 90% z wełny i domieszką 10% nylonu. Zamknięcie formy w kształcie koła o średnicy 1400 mm nadaje mu wysoce unikatowego charakteru, a cała konstrukcja przypomina swoim kształtem bardziej ozdobną instalację w formie obrazu niż grzejnik. Z całą pewnością jest to propozycja dla osób, które cenią sobie skuteczne lecz wysoce dekoracyjne rozwiązania, a sam grzejnik powinien być swego rodzaju prawdziwym dziełem sztuki! Szczególnie polecany do sypialni i salonu, czy innych reprezentatywnych pomieszczeń. Grzejnik Orimono dostępny jest w wersji hydraulicznej podłączanej do tradycyjnej sieci centralnego ogrzewania lub elektrycznej, gdzie źródłem ciepła jest prąd.

Dostępne warianty

Ten model grzejnika dekoracyjnego występuje w jednej wielkości o średnicy 1400 mm. Dostępna kolorystyka składa się z naturalnych barw, które z całą pewnością uzupełnią każdy typ aranżacji, do wyboru klienta pozostają takie kolory jak szałwia, cegła, szafran w połączeniu z białą strukturą czy delikatne, pastelowe odcienie avio- niebieski czy popielaty z elementami grafitowymi. Jesteśmy pewni, że obok tego grzejnika nikt nie przejdzie obojętnie.

 

  • Orimono-1
  • kolory-orimono
  • Orimono-2
  • orimono-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2021

Kontakt z dystrybutorem

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.