575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Face

UWAGA!
Model grzejnika Face został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Piękno to często minimalistyczna forma designu, która zachwyca i stanowi perfekcyjne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz współczesnych domów. Model Face od Irsap, który został zaprojektowany przez wybitnego Antonio Citterio, którego styl stał się rozpoznawalny i doceniany przez wielbicieli unikatowych rozwiązań projektowych w duchu włoskiego szyku i stylu.

 

Budowa Face

Składający się ze stalowego panelu grzewczego minimalistyczny grzejnik Face stał się ulubieńcem projektantów wystroju wnętrz. Jego nienaganna prostokątna sylwetka nieustannie zachwyca nie tylko swoim dopracowanym wyglądem, ale również parametrami pracy, które osiąga. Duża powierzchnia modelu w znaczny sposób wpływa na oddawanie ciepła, przez co jego praca jest dużo bardziej efektywna, dzięki czemu mamy do czynienia z produktem, którego grzanie cechuje się zrównoważonym zużyciem energii. Face działa pod maksymalnym ciśnieniem roboczym 4 bar i osiąga najwyższą dopuszczalną temperaturę rzędu 95 stopni. Zdecydowanie jest to model, którego konstrukcja odnajdzie się w każdym typie pomieszczenia bez względu na styl, w jakim zostały urządzone. Wysokie i otwarte przestrzenie będą idealną bazą do aranżacji z jego udziałem, lecz również niewielkie i niskie wnętrza zostaną optycznie wydłużone.

 

Dostępne warianty

Producent Irsap oferuje dwa rozwiązania w zakresie wyboru rozmiarów, projektując Face w wysokościach 1600 mm oraz 1800 mm, oraz dwóch szerokościach 500 oraz 600 mm. Oszczędność w wyborze rozmiarów podyktowane jest jego artystycznym wymiarem oraz gwarantuje osiąganie takich parametrów pracy, które z całą pewnością zostaną docenione przez najbardziej wymagających użytkowników. Perfekcyjne dopasowanie kolorystyki do potrzeb i gustu właścicieli przebiega w oparciu o wybór spośród dostępnych 45 odcieni z autorskiej palety barw marki Irsap, czyniąc go wyjątkowym elementem wystroju wnętrza, lub idealnie dopasowanym, spójnym elementem.

 

  • Face-2
  • Face-1

Katalog i cennik grzejników Irsap 2021

Kontakt z dystrybutorem

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.