575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Face Zero

UWAGA!
Model grzejnika Face Zero został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Światowej sławy producent systemów grzewczych- marka Irsap nawiązała współpracę z włoskim projektantem Antonio Citterio, którego efektem jest minimalistyczny lecz niezwykle gustowny model grzejnika Face Zero. To odpowiedź na potrzebę nowoczesnego ogrzewania w stylowym wydaniu.

 

Jak zbudowany jest Face Zero?

Konstrukcja grzejnika jest wyjątkowym połączeniem stali z najnowszą technologią. Filarem bryły jest aluminiowa rama grzejnika, która nie tylko dba o odpowiednią oprawę wizualną, ale również zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła, zwiększając wydajność pracy. Za ozdobną stalową płytą znajdują się aluminiowe elementy konwekcyjne, które odpowiedzialne są za wysoki poziom ogrzewania w pomieszczeniu. Warto zwrócić uwagę, że nie tylko design świadczy o nowoczesności urządzenia, ponieważ linia grzejników Face została wyposażona w inteligentny monitoring temperatury kontrolowany dzięki Systemowi NOW, który to daje możliwość sterowania urządzeniem za pomocą smartfonu. Przedni panel ozdobny osadzony jest na zawiasach ukrytych po lewej stronie grzejnika, umożliwia to otwarcie i wyczyszczenie wnętrza z nieczystości i alergenów w związku z czym jest to idealna propozycja ogrzewania w miejscach o podwyższonym reżimie sanitarnym i w domach zamieszkiwanych przez alergików.

 

Dostępne warianty

Decydując się na zakup grzejnika Face Zero istnieje możliwość dobrania indywidualnego koloru wykończenia, bazując na bogatej ofercie palety barw producenta. Wyjątkowe zestawienie czterdziestu pięciu odcieni sprawi, że przy tworzeniu projektu wnętrza dopasujemy kolorystykę tak, że wszystkie elementy wnętrza będą ze sobą idealnie współgrały lub Face Zero stanie się zdecydowanym, dekoracyjnym elementem nadającym pomieszczeniu charakteru. W zakresie wyboru rozmiarów mogą Państwo podjąć decyzje który z poniższych wariantów najlepiej dopasuje się do wnętrza Waszego domu. Jesteśmy pewni, że z pomocą grzejnika Face Zero od Irsap Wasze mieszkanie wypełni się przyjemnym i gustownym ciepłem.

Wysokość mm

Szerokość mm

1600

500

1600

600

1800

500

1800

600

 

  • Face_Zero-1
  • Face_Zero-2
  • face-zero-rysunek-techniczny
  • face-zero-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2021

Kontakt z dystrybutorem

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.