575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki z nawiewem

Irsap jest marką, która zdecydowanie podąża za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, w zakresie skutecznego ogrzewania wnętrz. Projekty przedstawiają nowoczesną interpretację ponadczasowych i lubianych form grzejników, sprawiając, że stają się nie tylko efektowym ale i skutecznym źródłem ciepła w domu.

Zastosowanie nawiewu w grzejniku

Innowacyjny projekt, który zakłada zainstalowanie skutecznej wentylacji w dolnej części grzejników wspomaga efektywne rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu, zwiększając jego obieg. Część wentylacyjna składa się z tzw. wirników pomieniowych, które wyposażone w energooszczędne silniki Brushless, których to praca przebiega w cichy i przyjemny dla ucha sposób. Niewidoczne dla oka nie zaburzają estetyki grzejnika. Wentylacja została wyposażona we wmontowaną centralkę elektroniczną, która samodzielnie zarządza funkcjami grzejnika, z nowoczesnym i inteligentnym systemem kontroli, który gwarantuje osiąganie lepszych parametrów pracy. Warto zwrócić uwagę na moc użytego wentylatora, który osiąga 1000 Wat. Zastosowane i wymienione powyżej techniczne informacje dotyczące pracy nawiewu, w sposób oczywisty przekładają się na skuteczne i szybsze ogrzewanie nawet najbardziej wymagającego pomieszczenia, dlatego systemy z tym rozwiązaniem zalecane są do dużych i otwartych przestrzeni, oraz do łazienek.

Dostępne modele z gamy AIR

Projekty grzejników, w których został zastosowany system Air zachwycają swoją ponadczasową stylistyką. Modne i nowoczesne wnętrza mogą zostać uzupełnione o prawdziwe dzieło sztuki w formie ponadczasowego i minimalistycznego grzejnika Face Air oraz Zero Air. Dla fanów klasycznych drabinek z całą pewnością do gustu przypadną modele Net Air Mix oraz Xilo Air Mix. Nowoczesna interpretacja grzejnika łazienkowego z osadzonym asymetrycznie kolektorem w postaci Jazz Air czy Funky Air Mix, to zdecydowanie propozycje dla odważnych stylistycznie wnętrz, gdzie funkcjonalność spotyka się z designem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą modeli grzejników Irsap z wbudowanym systemem nawiewu.

Grzejnik Face Air

Grzejnik Face Zero Air

Grzejnik Funky Air Mix

Grzejnik Get Up Air Mix

Grzejnik Jazz Air Mix

Grzejnik Kam Air Mix

Grzejnik Net Air Mix

Grzejnik Soul Air Mix

Grzejnik Xilo Air Mix

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.