575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Kam Air Mix

Projektanci Irsap opracowali najlepszą propozycję najbardziej wydajnego grzejnika łazienkowego na rynku, oferując grzejnik Kam wyposażony w dodatkowy booster, który w krótkim czasie zmieni klimat we wnętrzu, zapewniając komfort termiczny mieszkańców na najwyższym poziomie.

Budowa Kam

Pierwsze skojarzenie z grzejnikiem łazienkowym przywodzi na myśl tradycyjne drabinki, które podbiły serca użytkowników funkcjonalnością i wydajnością pracy, i to właśnie na podstawie tej konstrukcji powstał model grzejnika Kam Air Mix, łącząc to co najlepsze i ubierając w modną i jeszcze bardziej wydajną bryłę. Stworzona z wysokojakościowej stali konstrukcja składa się z asymetrycznie ułożonych kolektorów 30 x 30 mm, na których osadzone zostały rytmicznie ułożone rurki grzewcze 25 x 20 mm. Zebrane w szeregi nadają całości rytmicznego wyrazu, tworząc przestrzeń, którą można wykorzystać do swobodnego zawieszania tekstyliów do osuszenia. Ukryty za profilami grzewczymi nawiew powietrza nie burzy estetyki grzejnika, wspierając ogrzewanie w pomieszczeniu, poprzez wymuszenie większego przepływu powietrza, ciepło skutecznie i równomiernie wypełnia wnętrze. Grzejnik Kam Air Mix został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagającym pomieszczeniu jakim jest łazienka, jednak dzięki jego nietuzinkowej formie, będzie wspaniałą ozdobą każdego pokoju czy kuchni.

Personalizowane ciepło

Klienci, którzy decydują się na zakup Kam Air Mix mają możliwość indywidualnego dopasowania kolorystyki, wybierając spośród bogatej palety barw producenta, który stworzył unikatowe zestawienia. Decydując się na niestandardowy kolor wykończenia uzyskujecie Państwo piękny element ozdobnej instalacji naściennej, która w zależności od zastosowanej powłoki może być głównym elementem wystroju, bądź dopasować się do otoczenia, tworząc jedną spójną całość. Na uwagę zasługuje również wybór spośród trzech dostępnych wysokości, co umożliwia odpowiedni dobór mocy i Kam do potrzeby wnętrza na ciepło. Zestawiliśmy dostępne wymiary grzejnika w poniższej tabeli, aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji przed planowanym zakupem.

Wysokość mm Szerokość mm Głęokość mm Rozstaw mm Moc W Moc Boostera W
897 600 124 50 430 1000
1457 600 124 50 690 1000
1937 600 124 50 896 1000

  • Kam-air-mix-Irsap
  • kam-air-mix-rysunek-techniczny

 

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybutorem

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.