575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Tesi

Niewymuszona elegancja zamknięta w minimalistycznej oprawie to cecha charakterystyczna grzejników z rodziny Tesi. Zmysłowa linia będąca bezpośrednim nawiązaniem do klasycznych modeli modułowych będzie stylowym dodatkiem w modnych aranżacjach. Uwielbiane przez dekoratorów wnętrz, zajmują wciąż czołowe pozycje wśród najchętniej wybieranych grzejników z oferty Irsap.

Bogaty wybór formy i stylu

Każdy model grzejnika Tesi został stworzony z wysokogatunkowej stali, co daje gwarancję długoletniego okresu bezawaryjnej pracy. Zastosowane bezszwowe łączenia elementów nie tylko zwiększają wizualną atracyjność produktu, lecz ma wpływ na bezpieczeństwo użytkowania oraz prostotę podczas utrzymania w czystości. Zastosowanie okrągłych wykończeń wraz z brakiem ostrych krawędzi sprawia, że to idealnia propozycja grzejnika do pomieszczeń w których przebywają dzieci oraz miejsc użyteczności publicznej. Niewątpliwie Tesi został stworzony do stylowych i modnych wnętrz. Idealnie odnajdzie się w każdym pomieszczeniu w domu, te niewielkie optycznie będą postrzegane jako większe, a to dzięki staranemu projektowi, który wykorzystał smukłe, pionowe rurki o średnocy 25 mm, które nadają bryle grzejnika wizualnej lekkości.

Szeroki wybór dopasowany do potrzeb klienta

Marka Irsap doskonale rozumie potrzeby klientów, dlatego umożliwia swobodny wybór wśród szerokiej oferty wielkości grzejnika, którego wysokość można wybrać już od 200 do 2500 mm. Tesi może uzupełnić przestrzeń podokienną, oraz wkomponuje się w miejsca gdzie występują skosy, lub będzie stanowić główną ozdobę w formie pionowej, ozdobnej instalacji naściennej. Klasyczna wersja Tesi może występować w wariancie dwu-, trój-, cztero-, pięcio- czy sześciokolumnowym, takie rozwiązanie umożliwia ogrzanie każdej, nawet najtrudniejszej, otwartej przestrzeni. Decydując się na jeden z dostępnych wariantów grzejnika Tesi mogą mieć Państwo pewność, że zostanie zachowana jenolita stylistyka we wszystkich pomieszczeniach w domu, jednocześnie spełniając wymagania mieszkańców. Doskonałym przykładem jest stworzenie modelu Tesi Cruise, którego funkcjonalność zostanie doceniona w nowoczesnych łazienkach. Miłośnicy dynamicznych form z całą pewnością upodobają sobie estetyczne i nieoczywiste kształty Tesi Memory, Runner czy Join.

Grzejnik Tesi Cruise

Grzejnik Tesi 2

Grzejnik Tesi 3

Grzejnik Tesi 4

Grzejnik Tesi 5

Grzejnik Tesi 6

Grzejnik Tesi Chrom

Grzejnik Tesi Clean

Grzejnik Tesi Join

Grzejnik Tesi Memory

Grzejnik Tesi Runner

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.