575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Quadraqua

Quadraqua jest jednym z tych modeli grzejników, które łączą w sobie zarówno światowy design, jak i niecodzienne rozwiązanie oraz wysoką funkcjonalność. Jest również jednym z niewielu projektów, które, mimo zdecydowanej formy, nadadzą się do bardzo wielu pomieszczeń. Quadraqua to grzejnik składający się z płyty grzewczej, nie jest ona jednak zamontowana standardowo, blisko ściany – stanowi za to osłonę dla półek, które są do ściany prostopadle ułożone. Model ten jest więc idealny do łazienki, do ogrzania czystych ręczników, do przedpokoju – by wysuszyć czapkę, szalik, lub przechowywać drobiazgi – a także do salonu, gdzie będzie stanowił po prostu estetyczną i gustowną ozdobę wnętrza.


Autorem projektu jest Domenico De Palo, który tak opisuje swój pomysł:
„Sztywny, surowy kształt, to prawie racja bytu funkcjonalności, która wykracza poza przyjęte standardy. Mocno kwadratowy i modulowany przez jednostkę miary, którą staje się proporcjonalność (…). Spełnia wymogi funkcjonalne, ale jednocześnie także te estetyczne, podkreślając swoje prawdziwe przeznaczenie.”


Grzejnik Quadraqua dostępny jest w dwóch rozmiarach:

  • Quadraqua S (1116 mm x 300 mm, głębokość: 300 mm),
  • Quadraqua L (1828 mm x 300 mm, głębokość: 300 mm).

W zestawie z grzejnikiem znajduje się odpowietrznik, komplet zaworów kątowych, wyposażony w miedziane, wielowarstwowe łączniki, cztery wsporniki na ścianę, a także zestaw maskujący na rury.
Dostępny w kolorach białym (jako podstawowy) oraz z serii Classic, Special oraz Surface i RAL (wybrane).

 

  • Quadraqua-1
  • Quadraqua-2
  • quadraqua-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.