575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Page

Nowość roku 2020 wśród grzejników łazienkowych spod projektu marki Irsap, model Page to nowoczesna interpretacja drabinki w zmodernizowanej formie. Stworzony dla uzyskiwania lepszych parametrów pracy i optymalnego komfortu termicznego. Sprawdź jego nowoczesny design i zaplanuj projekt swojej łazienki z jego udziałem!

Budowa Page

Stalowa konstrukcja grzejnika drabinkowego Page stworzona została z bezszwowej tafli, której wycięcia tworzą kształt poszczególnych szczebli. Zarówno kolektory jak i profile zostały noszą wymiary 70 x 11 mm i zostały skierowane szerszą stroną do frontu. Taki zabieg nie tylko gwarantuje dużą powierzchnię grzewczą, ale również niewielką grubość, przez co grzejnik w estetyczny sposób znajduje się blisko ściany. Efektowne przerwy pomiędzy profilami nadają bryle wrażenia lekkości, ale również umożliwiają zawieszenie tekstyliów do osuszenia, co sprawia, że tego typu modele grzejników doskonale odnajdują się w przestrzeni łazienkowej oraz w kuchni. Page to propozycja dla alergików, ponieważ jego forma uniemożliwia osadzanie się nieczystości w tym i alergenów, jego powierzchnia jest prosta w utrzymaniu w czystości, stąd też jego minimalistyczny design przedstawia się bardzo efektownie i schludnie.

Dostępne warianty

Producent Irsap dopuszcza kilka wariantów dostępnych rozmiarów, dając możliwość dobrania odpowiedniej mocy źródła ciepła do potrzeb pomieszczenia, dopasowując moc i wymiary do wielkości. Wśród propozycji szerokość modelu Page wynosi 500 mm oraz wysoki na 920, 1260 oraz 1770 mm. Szeroki wybór spośród dostępnych 45 kolorów z palety barw daje możliwość stworzenia unikatowego zestawienia kolorystycznego we wnętrzu, czyniąc z grzejnika nie tylko funkcjonalny element lecz również ozdobny.

Wysokość mm Szerokość mm
920 500
1260 500
1770 500

 

  • Page-1
  • Page-2
  • page-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.