575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Get Up

Grzejniki łazienkowe co do zasady powinny być niezwykle funkcjonalne i wydajne, elastyczne na tyle, aby móc zastąpić szereg niezbędnych w tym miejscu akcesoriów takich jak np. suszarka do odzieży czy ręczników. Nieoczywisty projekt grzejnika od Irsap w postaci modelu Get Up podbija serca wszystkich tych, którzy pragną nie tylko ciepłej ale i wysoce nowoczesnej łazienki.

Budowa Get Up

Ten niezwykły model grzejnika został skonstruowany z najwyższej jakości stali, która idealnie nadaje się do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności jak np. kuchnia czy łazienki. To właśnie tam systemy grzewcze narażone są najbardziej na korozję. Stal ponadto jest niezwykle lekka i może być instalowana również na lżejszych ścianach bez zbytniego obciążania. Get Up podzielony został na dwie sekcje, z czego górna część posiada szerzej rozłożone relingi, które zamieszczone na ruchomych ramionach tworzą sekwencję idealną do rozwieszenia mokrego prania do osuszenia. Dolna część zabudowana gęściej poziomymi rurkami dostarcza zdecydowanej mocy ciepła, która nieprzysłonięta niczym ogrzewa pomieszczenie jeszcze bardziej wydajnie. Cechą charakterystyczną budowy Get Up stało się wykorzystanie rurek o średnicy 23 mm oraz kolektorów o przekroju 30 mm.

Dostępne warianty

Dostosowane do wielkości i wymagań pomieszczenia dwie wielkości grzejnika Get Up stanowią idealne uzupełnienie każdej powierzchni, zapewniając w niej optymalny komfort cieplny. Bogata oferta kolorów wykończenia, składająca się z dostępnych 38 kolorów pozwala stworzyć z jego udziałem niecodzienną aranżację, oddającą w pełni gust i charakter mieszkańców. Wykorzystanie któregoś z odcieni specjalnych odmienia charakter grzejnika, przemieniając jego rolę z funkcjonalnej na dekoracyjną. Grzejnik Get Up posiada podłączenie dolne standardowe oraz dolne o rozstawie 50 mm, a wraz z jego wyposażeniem otrzymują Państwo cztery mocowania ścienne, odpowietrznik 1/2” oraz zaślepki.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Moc W
1076 550 385/77 625/536
1499 550 385/77 775/706

  • Get_Up-1
  • Get_Up-2
  • get-up-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.