575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Ares

Prawdziwa perła wśród grzejników łazienkowych. Zachowany w minimalistycznym stylu grzejnik drabinkowy Ares od marki Irsap zachwyca prostą, ponadczasową konstrukcją, która skutecznie ogrzeje pomieszczenie i w razie potrzeby zastąpi tradycyjną suszarkę do odzieży.

Budowa Ares

Klasyczna bryła Ares opiera się na dwóch pionowych kolektorach, które niczym rama opierają na sobie rzędy poziomych profili grzewczych. Kolektory przypominają swoim przekrojem literę D i posiadają wymiary 40 x 30 mm, poziome profile zostały wykonane z okrągłych rurek o średnicy 23 mm i zostały wbudowane w konstrukcję Ares, nie wychodząc poza jej obręb. Niezwykła funkcjonalność tego typu grzejników o kształcie drabinkowym sprawiła, że ten fason od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, dzięki czemu jest najchętniej wybieranym modelem dla współczesnych łazienek. Zachowane optymalne przestrzenie pomiędzy elementami umożliwiają zawieszanie odzieży i ręczników do ogrzania czy osuszenia, co ma niewątpliwie duże znaczenie w przypadku niewielkich pomieszczeń, ponieważ pozwala zrezygnować z tradycyjnej, rozkładanej suszarki do bielizny.

Dostępne warianty

Producent Irsap umożliwia Państwu dokonanie najlepszego wyboru, proponując cztery wysokości w połączeniu z ośmioma dostępnymi szerokościami, co pozwala stworzyć unikatową kombinację dostosowaną do wymagań i możliwości pomieszczenia. Aby produkt jeszcze bardziej spełniał Państwa oczekiwania, istnieje możliwość personalizacji grzejnika, wybierając spośród dostępnych 45 kolorów wykończenia dostępnych w firmowej palecie barw. Decydując się na takie rozwiązanie, mają Państwo możliwość stworzenia unikatowego zestawienia, które odda charakter pomieszczenia, tworząc ciekawą ozdobno- funkcjonalną instalację.

Szerokości: 380, 430, 480, 500, 530, 580, 600, 750.

Wysokość: 818, 1118, 1462, 1720.

 

  • Ares-2
  • Ares-1
  • ares-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.