575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe zapewne każdemu kojarzą się z drabinkami łazienkowymi, lecz okazuje się, że ta sama budowa może mieć wiele różnych twarzy, lecz znajdą się zupełnie nowe rozwiązania, które bez wątpienia was zaskoczą swoi stylem i funkcjonalnością. Oferta grzejników łazienkowych Irsap odmieni bez wątpienia wasze spojrzenie na grzejniki przeznaczone do łazienek.

Like

Like Irsap

Model Like to grzejnik, którego klasyczne profile grzewcze zostały zamknięte w stylową ramę kształtem przypominającą te zamykające w sobie płótna. Jest to bez wątpienia najlepszy dla gustownych łazienek, w których wzbogacenie takim „obrazem” najlepiej uzupełni panujący w nim pełen klasy wystrój.

Page

Page Irsap

Zdecydowanie najbardziej nowoczesny grzejnik to właśnie Page, który wyróżnia się przede wszystkim swoją idealnie płaską powierzchnią taką, którą zazwyczaj spotyka się w grzejnikach płytowych. Zupełnie pozbawiona połączeń budowa kolektorów z profilami grzewczymi jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą być na czasie w designu wnętrz.

Quadraqua

Quadraqua Irsap

Ten grzejnik skierowany jest dla wszystkich fanów funkcjonalności i którzy wiedzą, że grzejniki teraz to coś więcej niż jedynie element grzewczy. Swoją budową Quadraqua przypomina szafkę, na której mogą znaleźć się nie tylko ręczniki, ale również pozostałe przedmioty. Jest to niezwykle praktyczne urządzenie, które nie tylko zachowa dużo przestrzeni, ale również będzie zaskakiwać wszystkich gości.

Novo Cult Chrom

Novo Cult Irsap

Podobnie jak powyższy model Like i Novo Cult posiada wygląd ramki obrazu, lecz jak się okazuje, tutaj podobieństwa się kończą, ponieważ zamiast malowanej powierzchni ta została pokryta powłoką chromowaną, która zapewne wielu kojarzy się armaturą łazienkową.

Bella nierdzewny

Bella Irsap

Ostatni model, czyli Bella to przepiękny model, który utrzymany został prostym stylu retro, który mimo to wygląda zjawiskowo. Jest to najlepszy wybór dla pomieszczeń, które zarówno utrzymują minimalizm oraz tych bardziej oldschoolowych. Warto napomnieć, że wykonany został z nierdzewnej stali, która zadba o to, by mógł posłużyć przez dużo dłuższy czas niż jakikolwiek inny model.

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.