575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Bella nierdzewny

Model Bella to piękny i kunsztowny grzejnik wykonany ze stali nierdzewnej – projekt włoskiej marki Irsap. Utrzymany w lekko oldschoolowej stylistyce, bardzo jednak prosty w swej formie, dzięki czemu zupełnie nienachalny. Spodoba się zarówno miłośnikom delikatnego stylu retro, jak i tym, lubującym się w nowoczesnym minimalizmie, któremu Bella doda oryginalnego charakteru.


Grzejnik zbudowany jest z rurek o okrągłym przekroju – średnicy równej 25 mm, zarówno kolektorów, jak i profili grzewczych. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi aż 15 bar, a dopuszczalna temperatura pracy: 95 stopni Celsjusza. Posiada nagwintowania 1/2” prawe; w komplecie z modelem Bella znajduje się zawór i zawór odcinający kątowy z miedzianymi łącznikami, zestaw otulin na rury, dwa łączniki Chela do montażu naściennego (w odpowiednim kolorze), zawór odpowietrzający, oraz korek zaślepiający.


Model produkowany jest w dwóch eleganckich rodzajach wykończeń: chromowane rury i chromowane pierścienie, a także białe rury z chromowanymi pierścieniami. Oba warianty dostępne są w trzech wysokościach: 626 mm, 951 mm i 1276 mm oraz trzech szerokościach: 450 mm, 550 mm, 650 mm.


Grzejnik przystosowany jest do instalacji w systemie ciepłej wody użytkowej.

 

  • Bella-1
  • bella-2
  • bella-inox-2

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.