575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki łazienkowe Irsap dostępne od ręki

Wielbiciele ponadczasowych i niezwykle funkcjonalnych grzejników drabinkowych- z całą pewnością upodobają sobie modele Quadre oraz Ares. Ich klasyczna linia, wraz z zachowanymi optymalnymi odległościami pomiędzy poziomymi rurkami nie tylko pozwala uzyskać wysoce estetyczną formę, zwiększając przepływ ciepłego powietrza w pomieszczeniu, ale również mogą służyć jako suszarka do ręczników i wilgotnej odzieży. Poniżej prezentujemy dostępne od ręki modele grzejników drabinkowych.

Quadre

Grzejnik Quadre

Quadre kolor biel oraz czarny satynowany, podłączenie dolne środkowe 50 mm

Ares

Grzejnik Ares

Ares w kolorze białym z podłączeniem dolnym, standardowym

Soul

Grzejnik Soul

Innowacyjna drabinka łazienkowa, z asymetrycznie ułożonymi kolektorami, wykorzystuje mocowanie płaskich profili grzewczych po jednej ze stron, nadając całości ciekawy i niezwykle dynamiczny wygląd. Decydując się na grzejnik dekoracyjny Soul możecie być Państwo pewni, że nada on współczesny akcent w wystroju, zdobiąc nie tylko przestrzeń w łazience, lecz również kuchnię i inne pomieszczenia. Dostępny rozmiar w naszej ofercie:

Sprawdź również: grzejniki pokojowe dostępne od ręki

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.