575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejniki pokojowe Irsap dostępne od ręki

W trosce o jak najwyższy poziom świadczonych usług, zależy nam na jak największej dostępności produktów „od ręki”, tak aby w razie niespodziewanej awarii lub potrzeby moglibyście Państwo natychmiastowo zareagować i nawet w trakcie trwania sezonu grzewczego mieli szansę zmodernizować sieć ogrzewania, bez zbędnego i uciążliwego oczekiwania. W związku z powyższym przedstawiamy Państwu modele grzejników, które są natychmiast gotowe do wysyłki. Dokonaliśmy podziału na systemy ogrzewania dedykowane do pokojów oraz łazienek.

Piano

Grzejnik Piano Irsap

Piano jako jeden z najchętniej wybieranych grzejników wśród naszej oferty, charakteryzuje się unikatową stylistyką inspirowaną klawiszami fortepianu. Płaskie rurki osadzone szerszą stroną do frontu tworzą subtelną ale jednocześnie zdecydowaną bryłę, której charakter ozdobi wnętrza Waszych domów wypełniając je przyjemnym ciepłem. W naszej stałej ofercie otrzymają Państwo możliwość wyboru spośród wersji jedno- i dwurzędowej, w kolorze białym i podłączeniu 50 mm w osi.

Dostępne modele:

Sax

Grzejnik Sax 2

Surowa, ażurowa bryła grzejnika Sax2 to propozycja dla nowoczesnych i stylowych wnętrz, gdzie design idzie w parze z wysokim zapotrzebowaniem na ciepło. Zmodernizowana i stylowa interpretacja współczesnych grzejników modułowych w najwyższej klasie wykonania, gwarantuje długoletni okres bezawaryjnego użytkowania. Poznaj bliżej jego lekką sylwetkę dzięki dostępnym modelom od ręki, w kolorze białym lub czarnym z podłączeniem 50 mm w osi:

Tesi

Grzejnik Tesi 2 Irsap

Niekwestionowany lider spośród modeli grzejników modułowych, które bezpośrednio nawiązują swoją stylistyką do klimatu retro. Tesi, dzięki swojej unikatowej formie znajdzie swoje miejsce, uzupełniając zarówno nowoczesne jak i stylizowane wnętrza, a jego szeroki wybór spośród dostępnych wielkości i głębokości zaspokoi zapotrzebowanie na ciepło nawet najbardziej wymagających użytkowników. Poznaj jego zalety już dziś i wybierz spośród dostępnych od ręki modeli:

Sprawdź również: grzejniki łazienkowe dostępne od ręki.

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.