575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Kolorystyka grzejników Irsap

Kupując grzejnik chcemy, aby zagościł w naszym pomieszczeniu jak najdłużej nie tylko ze względu na swoją niezawodność, ale również, żeby pasował do naszego wystroju. Na to mają wpływ przede wszystkim bryła, którą wybieramy już na samym początku, lecz również odpowiedni kolor, w który będzie ubrany nasz model.

Standradowy kolor

Standardowym kolorem, który jest wliczony w cenę przy praktycznie każdym grzejniku, jest biały. W takim też najczęściej spotykamy grzejniki ze względu na swoją elastyczność albo też dlatego, że wielu ludzi ignoruje ten aspekt, czego później żałuje. Jeśli chcesz wyróżnić swój grzejnik oraz żeby nie stał w ukryciu, lecz stał się pełnoprawnym elementem wnętrza naszego domu, warto zainteresować się paletą kolorów Irsap, która należy do jednej z najbardziej obszernych na rynku.

bialy

Seria Classic

Jeśli chcemy odmienić nasze wnętrze lub je dopasować mamy do wyboru przede wszystkim dwie największe palety kolorów: Classic oraz Special. W ofercie Classic znajdziemy najbardziej podstawowe kolory z palety Ral takie jak czarny czy żółty melonowy. Wszystkie te kolory są o błyszczącej powłoce. Jest bardziej subtelna zmiana o bardziej żywych kolorach.

seria classic

Seria Special

Seria Special ma znacznie bardziej ekskluzywne kolory i to nie tylko o błyszczącej, ale również matowej i strukturalnej powłoce. Jest trochę większa od Classic oraz bardziej ekskluzywna dlatego lepiej sprawdzi się w bardziej eleganckich miejscach jak szefowskie biura czy pięciogwiazdkowych hoteli. Na poniższej palecie można sprawdzić jakie kolory mają wykończenia gdzie:

  • G — Błyszcząca
  • R — Strukturalna
  • M — Matowa

seria special

Chromowany

Bardzo znane jest, zwłaszcza dla grzejników drabinkowych, wykończenie Chromowane znane ze swojego połysku oświetlającego łazienkę. W ofercie Irsap należy wyróżnić takie grzejniki jak Ares, Flauto, Novo Cult oraz Venus które dostępne są z takim wykończeniem.

chrom

chrom novo cult

Wall Finished

Wyjątkowymi wykończeniem jest tutaj Wall Finished i dostępny jest wyłącznie dla grzejników z serii Relax, do której należą Relax Power, Relax Over Power, Relax Renova, Relax Immagina.

wall finished

Dokładną strukturę Wall finished można dojrzeć na poniższym zdjęciu.

relax wall finished

Satynowana Stal Nierdzewna oraz Lustrzane

Podobnie sprawa ma się z wykończeniem Lustrzanym dostępnym dla takich modeli jak Relax Power, Relax Over Power oraz Blues. Do tych modeli można dobrać też wykończenie Satynowe stali nierdzewnej i oprócz wcześniej wymienionych dołącza grzejnik Stile, który występuje wyłącznie w tym kolorze.

seria stal satynowana lustrzane

Najlepiej można dostrzec strukturę Satynowej stali nierdzewnej na poniższym zdjęciu.

Satynowa Stal Nierdzewna

Wykończenie Loftowe

Jednym ze znaków rozpoznawczych Irsap jest seria grzejników Tesi. Posiada ona nawet swoje własne wykończenie o nazwie Loft o charakterystycznej surowości i minimalizmu, które wręcz jest wymagane w pomieszczeniach o nowoczesnym wykończeniu.

loft

Seria dla Step

Kolejną serią, która posiada swoją własną paletę kolorów, jest Step, która dostępna jest wyłącznie w tych kolorach oraz ewentualnie chromowane. Znajdziemy ty cztery grzejniki Step_B, Step_H, Step_V, Step_E.

step

Seria dla Bella

Taki grzejnik jak Bella o retro formie również potrzebuje odpowiednich kolorów, które będą pasować do jego stylu. Dlatego Bella ma swoją własną małą paletę o niepowtarzalnych kolorach.

seria bella

Seria dla Minuette

Podobna sytuacja jest przy Minuette, o bardziej wiktoriańskim stylu, również otrzymał swoją paletę kolorów adekwatnych do grzejnika.

seria minuette

Seria dla Face

Grzejniki Face ze względu na swoją budowę, w której skład wchodzi płyta grzewcza oraz otaczająca ją rama. Taka budowa pozwala na zastosowanie dwóch kolorów a dokładnie jakie kombinacje są dostępne, można zobaczyć poniżej.

face

Dwukolorowa seria dla Polygon

Inną taką serią grzejników gdzie dostępne są dwa kolory, w jednym grzejniku jest Polygon. Połączenie dwóch kolorów z jego 3D budową tworzą niepowtarzalne wrażenie głębi, których nie znajdziecie w przypadku innych grzejników. 

polygon

Grzejnik ten występuje zarówno w wersji poziomej oraz pionowej.

polygon poziomy

Kolor tkaniny Orimono

Orimono to grzejnik, który nie tylko ma dwa kolory, ale wyróżnia się tym, z czego został wykonany, ponieważ jego płyta grzewcza została obita tkaniną. Przez ten specyficzny sposób wykończenia grzejnik może zostać zrobiony tylko w tych kolorach.

orimono

orimono grzejnik

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.