575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Relax Immagina

Jeśli mielibyśmy wizualizować sobie ogrzewanie przyszłości to z całą pewnością przybrałoby formę najnowszego projektu Relax Immagina od marki Irsap. Wyjątkowe, wysoce dekoracyjne połączenie minimalistycznej bryły grzejnika oraz światła umieszczonego w gustownym załamaniu. Nowoczesne projekty udowadniają, że wyposażenie domu w gustowny i stylowy grzejnik jest dostępne na wyciągnięcie ręki.

Budowa Relax Immagina

Model Relax Immagina zrywa z przestrzałym już designem grzejników płytowych, jego niecodzienna bryła składa się z prostych linii, które uzupełnione gustownym przełamaniem konstrukcji wydobywają z niego intrygujące światło. Projekt spod ręki Domenico De Palo został opisany tymi słowami: Linia nie jest celem samym w sobie, ale z niej rodzi się forma łącząca korpus, światło i kolor, która razem przekształca się w ciepło. Obudowa promienista stanowi rzeźbę na ścianie sama w sobie, dając możliwość niezliczonych rozwiązań. Zgrywa się w polu widoczności w harmonii z wykończeniami. Gra dla tych, którzy chcą ją interpretować poprzez barwy i światło. Nieruchomy kształt staje się metamorfozą nieskończonego celu… I w naszej ocenie jest to najlepszy poetycki zarys niezwykłej linii grzejnika Relax Immagina, który z całą pewnością odnajdzie się w gustownych i minimalistycznych wnętrzach, ogrzewając zarówno miejsca reprezentatywne, oraz sypialnie czy łazienki.

Dostępne warianty

Występujący w dwóch wielkościach Relax Immagina, którego obie wersje mogą być wyposażone w dodatkowe oświetlenie, stanowiące najpiękniejszą oprawę tego modelu grzejnika. Dostępny w wariancie S o wymiarach 1800 x 500 mm oraz L 2000 x 600 mm będzie doskonałym uzupełnieniem wysokich i otwartych przestrzeni, tworząc ciekawą instalację naścienną. Producent dopuszcza możliwość wykorzystania jednego z 23 kolorów wykończenia z palety barw Irsap, gwarantując unikatowe zestawienie kolorystyczne we wnętrzu Państwa domów.

Wysokość mm Szerokość mm
1800 500
2000 600

  • Immagina-2
  • Immagina-1
  • Relax-immagina-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybutorem

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.