575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Blues nierdzewny

Najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnych łazienek, które wymagają nie tylko wydajnego systemu grzewczego, ale również ozdoby w postaci dekoracyjnego modelu Blues marki Irsap.

Budowa Blues

Wykonany ze stali nierdzewnej Inox, dekoracyjny grzejnik łazienkowy Blues przypomina swoim wyglądem klasyczne drabinki, jednak asymetrycznie ułożone kolektory o przekroju 30 x 30 mm nadają mu zupełnie innego wymiaru. Osadzone na pionowych rurkach poziome profile 15 x 30 mm ułożone zostały szerszą stroną do frontu, co nadaje całości nowoczesnego wyrazu. Zastosowanie surowych, ostrych kątów sprawia, że światło na jego powierzchni się załamuje tworząc ciekawy efekt światłocienia. Grzejnik Blues nie tylko jest ciekawym elementem dekoracyjnym we wnętrzu, ale również stanie się wydajną suszarką do odzieży i innych tekstyliów. Jego nieskomplikowana budowa umożliwia swobodne zawieszanie ręczników oraz ubrań na poziomych profilach, pozwala to zaoszczędzić miejsce w łazience, zastępując tradycyjną suszarkę. Blues pracuje przy maksymalnym ciśnieniu roboczym rzędu 4 bar i najwyższa temperatura pracy jaka może zostać osiągnięta to 95 stopni.

Dostępne warianty

Producent Irsap prezentuje cztery dostępne wysokości grzejnika Blues, dając klientom możliwość perfekcyjnego dopasowania wielkości do potrzeb i metrażu pomieszczenia. Kluczową rolę w efektywnym ogrzewaniu stanowi rozpoznanie zapotrzebowania na ciepło, dlatego jeśli nie są Państwo pewni, który z podanych w poniższej tabeli wariantów będzie najlepsze, proponujemy skontaktować się z naszym działem handlowym. Blues dostępny jest w dwóch wariantach wykończenia, lustrzanej oraz satynowej, co nadaje mu uniwersalnego i ponadczasowego charakteru, który dopasuje się do każdego typu pomieszczenia.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość
770 500 83
1190 500 83
1400 500 83
1700 500 83

 

  • Blues02
  • Blues01
  • blues-inox-2

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.