575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Piano2 pionowy

Idealna propozycja grzejnika, którego wysoka jakość wykonania i parametry pracy zadbają o odpowiednią temperaturę podczas jesienno- zimowych dni i ozdobią wnętrze Twojego domu. Poznaj nowy, pionowy grzejnik dekoracyjny Piano2 z podwójnym rzędem profili grzewczych od Irsap.

Budowa Piano2 Pionowy

Wykonany ze stalowych elementów, grzejnik dekoracyjny Piano2 Pionowy posiada dwa rzędy profili grzewczych, co czyni go jedną z najbardziej wydajnych pozycji wśród grzejników pokojowych. Jego wyjątkowy design sprawia, że jest on idealną propozycją dla współczesnych mieszkań. Najważniejszymi elementami w konstrukcji Piano2 są dwa poziome kolektory o średnicy 30 mm, to one stanowią podstawę dla całej bryły grzejnika. Do kolektorów zostały przytwierdzone pionowe rurki o przekroju 50 x 10 mm, osadzone szerszą stroną do frontu. Niewielkie odległości pomiędzy elementami nie sprawiają, że grzejnik staje się ciężki, ponieważ jego pionowa forma, oraz ażurowa konstrukcja optycznie odciążają Piano, oraz wpływają znacząco na postrzeganie przestrzeni, w której grzejnik się znajduje. Niewielkie pomieszczenie zostana optycznie wydłużone, zaś te otwarte i wysokie zostaną uzupełnione o niezwykle wydajny system grzewczy. Jesteśmy przekonani, że grzejnik Piano2 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, sprawiając, że przy każdym powrocie do domu będzie witało ich przyjemne ciepło.

Dostępne warianty

Wiemy jak ważne jest odpowiednie dopasowanie wielkości i mocy grzejnika do potrzeb pomieszczenia, dlatego producent Irsap zadbał o dostępność dziewięciu wysokości, które z całą pewnością dopasujecie Państwo do wnętrz swojego domu. W obawie o jednolity design systemów grzewczych proponujemy zapoznać się również z poziomą wersją grzejnika Piano, która dostępna jest w naszym sklepie. Warto rozważyć możliwość personalizacji grzejnika za pomocą wyboru spośród dostępnych 45 kolorów z firmowej palety barw Irsap, takie rozwiązanie nadaje grzejnikom indywidualnego charakteru, tworząc niecodzienną aranżację.

 

Dostępne wysokości grzejnika: 520, 700, 920, 1220, 1520, 1820, 2020, 2220, 2520.

 

  • Piano_2_Verticale-1
  • Piano_2_Verticale-2
  • Piano-2-pion-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.