575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Piano Pion

Nowa propozycja grzejnika ozdobnego, idealnego do salonu i pomieszczeń codziennego użytku od marki Irsap. Naścienny, pionowy grzejnik dekoracyjny Piano, to odpowiedź na zapotrzebowanie na wydajne i eleganckie źródło ciepła.

Budowa Piano Pionowy

Niecodzienna, minimalistyczna, lecz zdecydowana bryła grzejnika Piano Pionowy, to propozycja dla miłośników klasycznego stylu w nowoczesnym wydaniu. Trzonem konstrukcji są dwa poziome kolektory o średnicy 30 mm, które stanowią oparcie dla szeregu pionowych profili grzewczych 50 x 10 mm umiejscowionych szerszą stroną do frontu. Taki zabieg nie tylko zwiększył powierzchnię grzewczą Piano, lecz uzyskana bryła grzejnika staje się atrakcyjną instalacją, której wysokie walory dekoracyjne będą tworzyć niecodzienną ozdobę. Czasy, w których grzejniki były ukrywane pod zabudowaniem minęły bezpowrotnie i teraz stanowią integralną część pomieszczeń w domu, dbając o ich wystrój i przyjemnie ciepłą atmosferę. Wykonany z najwyższej jakości stali, będzie spełniał swoją funkcję długie lata, ponieważ stal nie ulega procesom korozji i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. To, co niezwykle istotne, to fakt, że konstrukcja Piano uniemożliwia osadzanie się kurzu i nieczystości na powierzchni grzejnika, co czyni go idealną propozycją do mieszkań, w której przebywają alergicy.

Dostępne warianty

Aby podkreślić wyjątkowe walory ozdobne grzejnika Piano, producent udostępnił możliwość personalizowania tego modelu w oparciu o szeroką paletę barw, która obejmuje ponad 45 kolorów. Takie rozwiazanie pozwala dopasować grzejnik do panującej aranżacji we wnętrzu, lub sprawić, że będzie wyróżniającym się elementem, który nada całości charakteru. Niezwykle istotną zaletą modelu Piano pionowy jest szeroki zakres dostępnych rozmiarów, których odpowiedni dobór w oparciu o wysokości i zapotrzebowanie pomieszczenia, pozwoli uzyskać w krótkim czasie porządną temperaturę pracy. Wszelkie wątpliwości w zakresie doboru wielkości Piano rozwieje nasz profesjonalny dział handlowy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Dostępne w ofercie wysokości grzejnika, wartości podane są w mm: 520, 700, 920, 1220, 1520, 1820, 2020, 2220, 2520.

 

  • Piano_Verticale-1
  • Piano_Verticale-2
  • Piano-pion-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.