575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Soul Air

Kiedy nowoczesna technologia spotyka się z ponadczasowymi i sprawdzonymi rozwiązaniami, to możemy być pewni, że otrzymujemy dostęp do zaawansowanego technologicznie grzejnika, którego staranny projekt marki Irsap sprawi, że nawet najtrudniejsze do ogrzania pomieszczenia wypełnią się przyjemnym ciepłem.

Budowa Soul Air

Model grzejnika Soul Air to bardziej zaawansowana wersja bliźniaczego Soul. Konstrukcja obu modeli opiera się na pionowych, okrągłych kolektorach o przekroju 30 mm, osadzone na nich elementy metalowe tworzą ciekawą interpretację znanej i lubianej drabinki. Stalowe elementy, których przekrój wynosi 50 x 10 mm osadzone zostały szerszą strona do frontu, zwiększając w ten sposób powierzchnię grzania oraz dostarczając ciekawych wrażeń wizualnych. To, co odróżnia wersję Air od klasycznej, to z całą pewnością tzw Booster, popularnie zwany nawiewem, zamontowany w tylnej części grzejnika, o mocy 1000 W. Takie rozwiązanie nie tylko zwiększa wydajność pracy, zapewniając szybsze i skuteczne nagrzanie pomieszczenia poprzez wzmocnioną cyrkulację powietrza, jest to doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni, które wymagają szybkiego ogrzania jak np łazienka. Grzejnik Soul Air jest zasilany w pełni elektrycznie, a całkowita niezależność od tradycyjnej wodnej sieci centralnego ogrzewania sprawia, że może być zainstalowany w dowolnym pomieszczeniu jako dodatkowe, alternatywne i całoroczne źródło ciepła, lub samodzielnie. To doskonałe rozwiązanie, będzie odpowiednie dla osób, które pragną zapomnieć o dyskomforcie termicznym podczas okresów przejściowych pór roku.

Dostępne warianty

Producent dopuszcza możliwość wyboru spośród trzech dostępnych wysokości grzejnika Soul Air, zachęcamy do zapoznania się z tabelą poniżej, w której ujęliśmy szczegółowo dostępne warianty z wyszczególnieniem mocy. Dla osób, które cenią sobie indywidualizm proponujemy skorzystać z szerokiej, bo zawierającej aż 45 dostępnych kolorów oraz zróżnicowanych faktur- palety barw producenta. Wybór dowolnego koloru pozwala stworzyć modną i unikatową aranżację, która odda charakter użytkowników.

Wysokość mm

Szerokość mm

Moc grzałki W

Moc nawiewu W

1094

550

400

1000

1458

550

700

1000

1794

550

1000

1000

 

  • Soul_Air-1
  • soul-air-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.