575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Jazz

UWAGA!
Model grzejnika Jazz elektryczny został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Nowoczesny styl ogrzewania zamknięty w dekoracyjnej formie grzejnika drabinkowego Jazz od marki Irsap. Zdecydowana, dynamiczna konstrukcja zachwyca każdego odbiorcę, gwarantując najwyższą jakość ciepła dzięki użytemu elektrycznemu zasilaniu.

Budowa Jazz

Niecodzienna i niespotykana interpretacja współczesnego grzejnika drabinkowego, w którym kolektory nie stanowią ramy konstrukcji, lecz jej wsparcie znajdując się w bocznej części modelu Jazz. Wykonany w całości ze stalowych elementów, gdzie przekrój dla kolektorów wynosi 30 x 30 mm, zaś poziome profile 25 x 20 mm. Umieszczone w równych odstępach, są idealnym miejscem do zawieszenia ręcznika czy innych tekstyliów do osuszenia, co czyni go idealną propozycją grzejnika do nowoczesnych łazienek. Ścięte koncówki poziomych rurek nadają grzejnikowi Jazz dynamiki, sprawiając, ze ten model staje się dekoracyjnym akcesorium, dedykowanym dla nowoczesnych łazienek. Wysoce estetyczne załamanie światła na jego powierzchni tworzy ciekawy dla oka efekt światłocienia, nie bez powodu jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli marki Irsap. Lubiany za funkcjonalność oraz niebagatelny design, jest gwarancją, że będzie przez długi czas modny. Wysoka jakość użytych materiałów w połączeniu ze szczególną dokładnością wykonania, gwarantują bezpieczeństwo i długi okres bezawaryjnego użytkowania.

Dostępne warianty

Producent Irsap zastosował w przypadku tego modelu zasilanie energią elektryczną. Jest to rozwiazanie dla pomieszczeń i przestrzeni, które wymagają dodatkowego źródła ciepła, bądź ogrzewania ściśle dopasowanego do potrzeb i preferencji użytkowników. Grzejnik Jazz może pracować przez cały rok, bez względu na sezon grzewczy dzięki nielimitowanemu dostępowi do źródła ciepła, jakim w tym przypadku jest prąd. Dostępne rozmiary oraz moc została ujęta w tabeli poniżej, zapraszamy do zapoznania się z jej wartościami. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego rozmiaru zachęcamy do personalizowania grzejnika przez wybór jednego spośród dostępnych 45 kolorów z palety barw Irsap.

Wysokość mm

Szerokość mm

Moc W

890

500

400

1290

500

400

1290

600

700

1770

500

700

1770

600

1000

 

  • Jazz_elettrico-1
  • jazz-ele-rysunek-techniczny

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.