575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Nowe modele grzejników Irsap na rok 2021

Bogata oferta grzejników dekoracyjnych Irsap została rozszerzona w tym roku o cztery nowe modele, które z całą pewnością uzupełnią stylowe wnętrza o modny dodatek, dbając nie tylko o odpowiednią oprawę aranżacji, ale dzięki wysokiej wydajności pracy, zapewnią komfort termiczny na najwyższym poziomie.

Piano elektryczny

Piano elektryczny - Irsap

Minimalistyczne piękno grzejnika Piano dotychczas było zarezerwowane dla mieszkań z doprowadzonymi złączami centralnego ogrzewania, jednak od tego roku klienci będą mogli zaopatrzyć się w wysoką jakość ciepła w wydaniu elektrycznym! Dotychczas siła płynąca z zasilania elektrycznego była zarezerwowana dla innych modeli grzejników, dzięki nowemu projektowi właściciele wodnej wersji Piano będą w stanie zapewnić jednolity charakter systemów grzewczych w domu, lub wykorzystać ten nietuzinkowy design we wnętrzach wymagających i pozbawionych przyłączy CO. Co istotne, grzejniki elektryczne zapewniają pełną swobodę, dopasowując pracę do indywidualnych potrzeb mieszkańców, bez względu na porę roku i temperaturę za oknem.

Dostępny wariant grzejnika Piano Elektryczny

Łazienkowy Kart2

Kart 2 - Irsap

Kart2 to bardziej efektywna odmiana lubianej drabinki łazienkowej Kart. Forma wyróżniająca się podwójnym rzędem profili grzewczych cechuje się niezwykłą lekkością bryły, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających pomieszczeń. Starannie zaprojektowana konstrukcja grzejnika będzie wspierać swobodny przepływ powietrza w pomieszczeniu, wypełniając go w pełni przyjemnym ciepłem. Ta zmodernizowana drabinka posiada oryginalnie osadzone profile grzewcze, które zostały rozmieszczone na przedniej stronie kolektorów, co sprawia, że ponadczasowy grzejnik łazienkowy zyskuje zupełnie nowy wymiar, nie rezygnując z legendarnej już funkcjonalności.

Dostępny wariant grzejnika Kart 2

Geometryczny Kam

Kam - Irsap

To kolejna nowość w ofercie Irsap, która skradnie serca wielbicielom nowoczesnych, surowych form. Jego oszczędny design został uzyskany dzięki zachowaniu ostrych wykończeń oraz charakterystycznym ściętym końcówkom na profilach grzewczych. Całość bryły przedstawia nam się jako dynamiczna odsłona, której inspiracją były klasyczne grzejniki drabinkowe, z tą różnicą, że przy modelu Kam oba kolektory grzewcze zostały połączone i ułożone asymetrycznie. Jest to niewątpliwie propozycja dla zdecydowanych i odważnych wnętrz, gdzie funkcjonalność idzie w parze z najwyższej klasy designem. Grzejnik Kam jest propozycją grzejnika łazienkowego, jednak jesteśmy pewni, że odnajdzie się w każdym wnętrzu.

Dostępne warianty grzejnika Kam

Nowoczesny Polygon

Polygon - Irsap

Polygon to prawdziwa perełka oraz ostatnia z nowości, jaka znalazła się w najnowszym katalogu tego roku firmy Irsap. Niezwykła wydajność spotyka się tutaj z wyjątkowym pięknem grzejnika, którego forma pozwoliła na zastosowanie dwóch kolorów, nadając mu dodatkowej głębi. Zasilanie elektryczne pozwala nie tylko na pracę w ciągu całego roku, ale również na zamontowanie w pełni funkcjonalne oświetlenia LED dając mu nowych możliwości. Należy również nadmienić, że jego innowacyjność nie kończy się na wyglądzie, ale również na zdalnym sterowaniu, które w pełni współpracuje z systemami takimi jak Apple HomeKit czy asystenta Google.

Dostępne warianty grzejnika Polygon

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.