575 995 226 604 701 712 Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Pokojowe grzejniki elektryczne Irsap

Aby uniezależnić się od sezonów grzewczych, coraz częściej pojawiają się grzejniki z zasilaniem elektrycznym. Takie rozwiązanie pozwala na ogrzewanie się w miłym cieple przez cały rok niezależnie od panującej pory roku. To nie jedyna zaleta, jaką posiadają grzejniki z takim podłączaniem, albowiem umożliwiają one dużą swobodę co do wyboru, gdzie je umieścimy.

 

Piano

Piano elektryczny - Irsap

Piano to piękna minimalistyczna bryła, której płaskie profile grzewcze swoją budową przypominają klawisze pianina, od której wziął swoją nazwę. Jeszcze do niedawna Piano był zarezerwowany jedynie dla pomieszczeń, w których znajdowały się podłączenia do centralnego ogrzewania.

Polygon

Polygon poziom - Irsap

To spora nowość w ofercie grzejników Irsap którego budowa poza klasyczną płaską budowę tworząc ciekawą trójwymiarową bryłę. Grzejnik ten jest najlepszym dowodem, że elektryczne zasilanie to przyszłość, ponieważ producent postawił na to zasilanie ponad klasyczne wodne i wypuścił jedynie tę wersję.

Orimono

Orimono Elektryczny - Irsap

Grzejnik Orimono to kwintesencja włoskiego stylu prezentowanego przez Irsap, projekt powstał przy współpracy producenta z projektantem Marco Taietta. Grzejnik to coś więcej niż tylko element grzewczy, ale wysokiej jakości ozdoba, która wzbogaci każde mieszkanie.

Tesi 3 EH

Tesi 3 Elektryczny - Irsap

Tesi 3 EH to już bardziej klasyczny grzejnik żeberkowy, które za cenę niższych walorów estetycznych nadrabia najwyższymi możliwymi osiągami w mocy na tle wszystkich pozostałych modeli. Jednak mimo że to grzejnik żeberkowy włoski producent tutaj też musiał zadbać w pewien sposób o wygląd, dlatego też jest to najbardziej estetyczny grzejnik w tej kategorii.

Relax

Relax Elektryczny - Irsap

Idealnie czysta i płaska płyta grzewcza to to, co cechuje grzejnik Relax na tle pozostałych modeli. Jego prostota i minimalizm staje się zbawienna, gdy poszukujemy czegoś, co nie przytłoczy wnętrza naszych pokoi.

Sequenze

Sequenze Elektryczny - Irsap

Model Sequenze to z jednej strony prosty i minimalistyczny grzejnik, który powstał na podstawie klasycznej płyty grzewczej, jednak jego ciekawe wcięcia sprawiają, że wychodzi on trochę dalej, pozwalając sobie na odrobinę ekstrawagancji.

Katalog i cennik grzejników Irsap 2022

Kontakt z dystrybuteorem Irsap

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.