Pełna informację na temat oferty
grzejników włoskiej firmy Irsap uzyskacie
Państwo u naszych konsultantów.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
575 995 226 lub 604 701 712

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Piano2 poziomy

Kolejny grzejnik z serii Irsap – Piano2. Piękny i elegancki grzejnik dekoracyjny. Jego konstrukcję stanowią płaskie poziome rury stalowe. Wykonany solidnie łączy w sobie styl i klasę, jest elegancki i zdecydowanie będzie pasował do każdego pomieszczenia w Twoim domu.


Szczególnie jednak pasuje do pomieszczeń nowoczesnych. Dostępny jest w wielu wymiarach – od 520 do 2520 mm – dostosowany do każdego miejsca i bardzo elastyczny w zastosowaniu. Posiada kolektory o przekroju okrężnym o średnicy 30 mm, natomiast rury stalowe o przekroju prostokątnym (20 x 25 milimetrów).


Grzejnik Piano dostępny w wielu kolorach specjalnych IRSAP i kolorów RAL. (Standard, Special). Wiele możliwości podłączenia: dolny boczny (standardowy), krzyżowy, boczne prawe z tulejami i przeponą, boczne lewe z tulejami i przeponą. Wykonany ze stali, typ kolumnowy, posiada dodatkowo powłokę „soft otuch”, która zapewnia większą odporność na wilgoć.

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.