Pełna informację na temat oferty
grzejników włoskiej firmy Irsap uzyskacie
Państwo u naszych konsultantów.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
575 995 226 lub 604 701 712

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Ego

UWAGA!
Model grzejnika Ego Elektryczny został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Jeśli pragną Państwo naprawdę niezwykłych i designerskich rozwiązań do swego wnętrza, nie rezygnując przy tym z nowoczesnych i praktycznych cech, grzejnik Ego będzie idealny. To elektryczny grzejnik płytowy, nie jest to jednak klasyczna płyta – została bowiem wykonana ze szkła, które staje się wyborem na tyle optymalnym, że pasować będzie zarówno do pomieszczeń klasycznych i eleganckich, jak i nowoczesnych, a nawet minimalistycznych. Ego, jak wspomnieliśmy wyżej, to elektryczna płyta szklana, o mocy elektrycznej – zależnie od rozmiaru – wynoszącej od 500 W do 1200 W; posiada kontrolę elektroniczną z klawiaturą, oraz izolację klasy II, ze stopniem ochrony IP 44.


W zestawie z grzejnikiem otrzymają Państwo zestaw do montażu naściennego oraz elektroniczną kontrolę z klawiaturą.


Produkowany jest w trzech rozmiarach, każdy o głębokości 12 mm: 1200 mm x 400 mm, 1400 mm x 600 mm, 1800 mm x 700 mm, oraz dwóch rodzajach wykończeń – szklanej i lustrzanej.


Proszę również pamiętać, że grzejnik Ego wyposażony jest w bezprzewodowy sterownik, umożliwiający zdalne zarządzanie wszystkimi funkcjami grzejników elektrycznych. Komunikuje się dzięki sygnałom radiowym, przekazywanym do odbiornika podłączonego do instalacji. Strefa jego działania wynosi 30 – 50 mm.


Dla grzejnika Ego dostępny jest specjalny, geometryczny wieszak, dodający mu funkcjonalności, ale również cech estetycznych.

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.