Pełna informację na temat oferty
grzejników włoskiej firmy Irsap uzyskacie
Państwo u naszych konsultantów.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
575 995 226 lub 604 701 712

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Immagina

Grzejnik Immagina nie sposób opisać kilkoma prostymi zdaniami. Najlepiej przedstawić więc słowa samego projektanta:
„Linia nie jest celem samym w sobie, ale z niej rodzi się forma łącząca korpus, światło i kolor, która razem przekształca się w ciepło. Obudowa promienista stanowi rzeźbę na ścianie sama w sobie, dając możliwość niezliczonych rozwiązań. Zgrywa się w polu widoczności w harmonii z wykończeniami. Gra dla tych, którzy chcą ją interpretować poprzez barwy i światło. Nieruchomy kształt staje się metamorfozą nieskończonego celu...” - tak w poetyckich słowach opisuje swoje dzieło sam Domenico De Palo; skupmy się jednak na jego kilku wizualnych cechach.


Grzejnik Immagina to model płytowy, jednak zupełnie niezwykły; jego czołowa płyta grzewcza posiada bowiem duże pęknięcie, z którego wydobywa się światło (opcjonalnie), dzięki czemu przypomina intrygujący portal.


Model produkowany jest w czterech wersjach: Immagina S (1800 mm x 500 mm), Immagina L (2000 mm x 600 mm), a także dwa warianty ze światłem, wydobywającym się ze szczeliny w płycie. Podłączany jest za pomocą przyłącza dolnego środkowego z rozstawem osi 50 mm; posiada prawe nagwintowanie 1/2”, maksymalna temperatura jego pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze – 4 bary.


W zestawie z grzejnikiem znajduje się komplet zaworów kątowych z wielowarstwowymi, miedzianymi łącznikami, komplet maskujący na rury, cztery wsporniki na ścianę oraz odpowietrznik. Immagina dostępna jest w wielu wykończeniach i kolorach specjalnych Irsap.Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.