Pełna informację na temat oferty
grzejników włoskiej firmy Irsap uzyskacie
Państwo u naszych konsultantów.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
575 995 226 lub 604 701 712

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Curval

Grzejnik Curval to niezwykle nowoczesny, oryginalny i odważny model, zaprojektowany przez włoską markę Irsap. Wyróżnia się wyglądem nie tylko na tle produktów dekoracyjnych Irsap, ale i wszystkich grzejników tej kategorii dostępnych na rynku. Stanie się więc zdecydowaną, ale jednocześnie nienachalną ozdobą każdego wnętrza i sprawdzi się zwłaszcza na tle jednolitej ściany, co pozwoli zaprezentować mu się w całej okazałości.


Jak zbudowany jest grzejnik Curval?


„Stelaż” modelu Curval stanowią stalowe profile grzewcze o okrągłym przekroju równym 18 mm oraz kolektory o średnicy mierzącej 30 mm. Główną jednak rolę odgrywają w tym przypadku szerokie panele polimeryczne, zamontowane na konstrukcji pionowo; elementy te są dają niezwykle dużo możliwości ich zamontowania – są faliste, podczas instalacji można jednak zdecydować o ich konfiguracji.


Grzejnik Curval dostępny jest w trzech rozmiarach: 1820 mm x 509 mm, 1820 mm x 759 mm, 1820 mm x 1009 mm, 759 mm x 1230 mm (wersja pozioma). Ich moc cieplna dla ?T=50° C wynosi kolejno 600 W, 1054 W, 1450 W, 856 W.


Co jest w zestawie?


Na wyposażeniu grzejnika znajduje się komplet zaworów kątowych wyposażone w miedziane, wielowarstwowe łączniki, odpowietrznik oraz cztery wsporniki na ścianę.


Dane techniczne


Grzejnik Curval posiada nagwintowanie 1/2” prawe, a jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 8 barów, dopuszczalna temperatura zaś – 95 stopni Celsjusza. Produkowany jest w kolorze Szary Aluminium.
Nie muszą się Państwo martwić również o bezpieczeństwo grzejnika w transporcie; został zabezpieczony specjalnymi osłonami przeciwuderzeniowymi, które zapobiegną ewentualnym zarysowaniom czy uszkodzeniom.

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.