Pełna informację na temat oferty
grzejników włoskiej firmy Irsap uzyskacie
Państwo u naszych konsultantów.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
575 995 226 lub 604 701 712

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Alatherm Chrom

Niezwykły grzejnik łazienkowy Alatherm Chrom został zaprojektowany przez włoska firmę Irsap. To świadczy o jego wyjątkowości, gdyż wszystkie produkty tej firmy cieszą się wspaniałym i eleganckim wykonaniem. Alatherm jest wykonany z chromowanego mosiądzu, a jego kształt jest bardzo designerski, a jednocześnie praktyczny – nada się idealnie do suszenia ręczników, a co więcej obraca się o 180 stopni. To na pewno bardzo pomocna możliwość w każdej łazience, dzięki niej można go dopasować do różnych, nawet małych łazienek.


Dostępny jest w dwóch wielkościach – 450 x 325 oraz 550 x 525 - będzie pasował do każdej łazienki. Świetnie się sprawdzi także w kuchni czy pralni. Podłączymy go do instalacji grzewczej, ale też do instalacji wodno-sanitarnej. Składa się z zaworu, przegubu do odpowietrzania oraz w zawór odpowietrzający. Posiada rury okrągłe z mosiądzu o średnicy 25 mm, a jego maksymalna temperatura pracy wynosi 95 stopni Celsjusza.

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju
Zapraszamy do kontaktu:
575 995 226, 604 701 712
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Jeleniej Górze.